Hajómenetrend a Siófokról induló Talizmán yacht időpontjaival – 2018.

 

Talizmán kalóz és sétahajó menetrend

Speed boat adrenalin túrák menetrend

Talizmán City kisvonat menetrend

 

 Az új programokról tájékozódjon !

A Talizmán kalózhajó mindig a hajóállomás 8-as állásáról indul, csak a Talizmán fedélzetén fut az interaktív kalóz gyerekprogram.

A főszezonban kettő hajó közlekedik : Talizmán II és a Talizmán III.
Mindkét hajó fedélzetén azonosak a szolgáltatások és a program.

 

 

☠: közlekedik gyerekprogrammal és kalóz show a fedélzeten

K: kuponnal és akciós jegyekkel is igénybe vehető

Talizmán kalózhajó indulási időpontok Siófokról:

Kedves Utasaink, a Talizmán Kalóz hajó menetrendi járatai júniusig csak hétvégente elérhetőek.

 

Talizmán Yacht II – Spanyol hajó  indulási időpontok – Siófoki hajókirándulások:

☠ Indulások ☠04.16


Hétfő

04.17


Kedd

04.18


Szerda

04.19


Csütörtök

04.20


Péntek

04.21


Szombat

04.22


Vasárnap

9:45
11:00  K K
12:15  K K
13:45 K K
15:00  K K
16:15  K
17:30
18:45
20:00
21:30
Minden hétvégén menetrend szerint közlekedünk a kalóz programmal a fedélzeten.
 
☠ Indulások ☠04.25


Szerda

04.26


Csütörtök

04.27


Péntek

04.28


Szombat

04.29


Vasárnap

04.30


Hétfő

05.01


Kedd

9:45
11:00KKKK
12:15KKKK
13:45KKKK
15:00KKKK
16:15KKKK
17:30KKK
18:45Naplemente túraNaplemente túraNaplemente túra
20:00
21:30

Talizmán III – Juditta menetrend:

Főszezonban közlekedik csak.

Hajóink fedélzetén különböző programok futnak:

 

Sétahajózás

Kalóz-show és gyerekprogram

Audio Guide vezetett túra

Fürdőzés a Balaton közepén

Naplemente túra

Disco hajó

Adrenalin motorcsónakos száguldás

 

Felhívjuk utasaink figyelmét, hogy 2018-től cégünk üzemelteti a siófoki kisvonatot – Talizmán City -t.
A májusi időszakban a hajójeggyel rendelkezők ingyenesen – kedvezményesen vehetik igénybe a Kisvonatot egy útra.
A hajójegy a Talizmán City kisvonaton is megvásárolható.
A kuponnal és voucherrel rendelkező utasok kedvezményesen vásárolhatják meg a jegyet rá.
További információk a Kisvonatot – ról és a menetrendről.

 

Adrenalin túrák

Gyorsjáratú motorcsónakjainkkal adrenalin hajójáratokat indítunk.

A május 1. hosszú hétvégén indítjuk el az első járatokat. Érdeklődni 1-2 nappal érdemes.

 

Balatonfüred, Tihany, Fonyód és Badacsony kikötőkből nem indítunk menetrendi járatokat, csak külön hajóbérlésre van lehetőség. Balatonfüredi hajókirándulásokról, az ezzel kapcsolatos információkról és hajójáratainkról érdeklődhet a megadott elérhetőségeinken.

 

Talizmán City – kisvonat menetrend

Április 28 – Május 1 között már közlekedik az útvonalon!

1. Út Kemping – Fő tér irány

Indulások      
Kemping 10:00 11:30 13:25 15:00 16:30 18:00
Magistern 10:05 11:35 13:30 15:05 16:35 18:05
Panoráma Hotel 10:10 11:40 13:35 15:10 16:40 18:10
Balaton Hotel 10:15 11:45 13:40 15:15 16:45 18:15
Hajóállomás 10:25 11:55 13:50 15:25 16:55 18:25
Főtér 10:35 12:05 14:00 15:35 17:05 18:35

2. Út Fő tér – Kemping irány

Indulások      
Fő tér10:4012:4514:1515:4017:1518:45
Hajóállomás10:5012:5514:2515:5017:2518:55
Balaton Hotel11:0013:0514:3516:0017:3519:00
Panoráma Hotel11:0513:1014:4016:0517:4019:05
Magistern11:1013:1514:4516:1017:4519:10
Kemping11:1513:2014:5016:1517:5019:15

Felhívjuk utasaink figyelmét, hogy 2018-től cégünk üzemelteti a siófoki kisvonatot – Talizmán City -t.
A Májusi időszakban a hajójeggyel rendelkezők ingyenesen vagy kedvezménnyel vehetik igénybe a Kisvonatot egy útra.
A hajójegy a Talizmán City kisvonaton is megvásárolható.
A kuponnal és voucherrel rendelkező utasok kedvezményesen vásárolhatják meg a jegyet rá.
A Fő térről a Hajóállomásra út a főszezon idején is ingyenes marad előre láthatólag!

 

 

Siófoki programjaink hajójegy árai és igénybe vehető kedvezmények:

 


 

Ez is érdekelhet