• en

Hajómenetrend a Siófokról induló Talizmán yacht időpontjaival – 2019.

 

Az ONLINE helyfoglalás ebben az időszakban még nem üzemel, járatainkra előszezonban nem szükséges a FOGLALÁS.

 

Talizmán kalóz és sétahajó menetrend

Speed boat adrenalin túrák menetrend

Talizmán City kisvonat menetrend

 

 Az új programokról tájékozódjon !

A Talizmán kalózhajó mindig a hajóállomás 8-as állásáról indul, csak a Talizmán fedélzetén fut az interaktív kalóz gyerekprogram.

A főszezonban kettő hajó közlekedik : Talizmán II és a Talizmán III.
Mindkét hajó fedélzetén azonosak a szolgáltatások és a program.

 

 

☠: közlekedik gyerekprogrammal és kalóz show a fedélzeten

K: kuponnal és akciós jegyekkel is igénybe vehető

Talizmán kalózhajó indulási időpontok Siófokról:

Kedves Utasaink, a Talizmán Kalóz hajó menetrendi járatai júniusig csak hétvégente elérhetőek.

 

Talizmán Yacht II – Spanyol hajó  indulási időpontok – Siófoki hajókirándulások:

Főszezonban a Talizmán III hajónk is naponta közlekedik kalózprogrammal a fedélzeten (10:30 és 11:45), délután 13:00 és 15:30-kor a non plus ultra fürdős programmal a fedélzeten.
☠ Indulások / Departures ☠07.08.

Hétfő / Monday

07.09.

Kedd / Tuesday

07.10.

Szerda / Wednesday

07.11.

Csütörtök / Thursday

07.12.

Péntek / Friday

07.13.

Szombat / Saturday

07.14.

Vasárnap / Sunday

09:45K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠
11:00K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠>K ☠K ☠
12:15K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠
13:45K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠
15:00K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠
16:15K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠
17:30K K K K K K K
18:45Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval

Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
20:00 Naplemente hajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Naplemente hajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Naplemente hajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Naplemente hajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Naplemente hajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Naplemente hajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Naplemente hajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
21:30-----Disco hajó-
Minden hétvégén menetrend szerint közlekedünk a kalóz programmal a fedélzeten.
 
☠ Indulások / Departures ☠07.15.


Hétfő / Monday

07.16.


Kedd / Tuesday

07.17.


Szerda / Wednesday

07.18.


Csütörtök / Thursday

07.19.


Péntek / Friday

07.20.


Szombat / Saturday

07.21.


Vasárnap / Sunday

9:45K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠
11:00K ☠ K ☠K ☠K ☠KK ☠K ☠
12:15K ☠ K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠
13:45K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠
15:00K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠
16:15K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠K ☠
17:30KKKKKK K
18:45Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval

Sétahajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval

20:00Naplemente hajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Naplemente hajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Naplemente hajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Naplemente hajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Naplemente hajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Naplemente hajó
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval
Naplemente
Hedon sör vagy borkóstoló opcióval

21:30DiscoDiscoDiscoDiscoDiscoDiscoDisco

Talizmán III – Juditta menetrend:

Főszezonban közlekedik csak.

Hajóink fedélzetén különböző programok futnak:

 

Sétahajózás

Kalóz-show és gyerekprogram

Audio Guide vezetett túra

Fürdőzés a Balaton közepén

Naplemente túra

Disco hajó

Adrenalin motorcsónakos száguldás

 

Felhívjuk utasaink figyelmét, hogy 2018-től cégünk üzemelteti a siófoki kisvonatot – Talizmán City -t.
A májusi időszakban a hajójeggyel rendelkezők ingyenesen – kedvezményesen vehetik igénybe a Kisvonatot egy útra.
A hajójegy a Talizmán City kisvonaton is megvásárolható.
A kuponnal és voucherrel rendelkező utasok kedvezményesen vásárolhatják meg a jegyet rá.
További információk a Kisvonatot – ról és a menetrendről.

 

Adrenalin túrák

Gyorsjáratú motorcsónakjainkkal adrenalin hajójáratokat indítunk. H-32287

májustól-szeptemberig naponta.

11:2513:3014:3015:3016:3017:3018:3019:30  

Bejelentkezés szükséges a +36305424537

 

Balatonfüred, Tihany, Fonyód és Badacsony kikötőkből nem indítunk menetrendi járatokat, csak külön hajóbérlésre van lehetőség. Balatonfüredi hajókirándulásokról, az ezzel kapcsolatos információkról és hajójáratainkról érdeklődhet a megadott elérhetőségeinken.

 

Talizmán City – kisvonat menetrend

Dátum07.08.
HÉTFŐ
07.09.
KEDD
07.10.
SZERDA
07.11.
CSÜTÖRTÖK
07.12.
PÉNTEK
07.13.
SZOMBAT
07.14
VASÁRNAP
07.15.
HÉTFŐ
07.16.
KEDD
07.17.
SZERDA
07.18.
CSÜTÖRTÖK
07.19.
PÉNTEK
07.20.
SZOMBAT
07.21.
VASÁRNAP
Közlekedő járatok:3. - 14. járatok a lenti tábla szerint3. - 14. járatok a lenti tábla szerint3. - 14. járatok a lenti tábla szerint3. - 14. járatok a lenti tábla szerint3. - 14. járatok a lenti tábla szerint3. - 14. járatok a lenti tábla szerint3. - 14. járatok a lenti tábla szerint3. - 14. járatok a lenti tábla szerint3. - 14. járatok a lenti tábla szerint3. - 14. járatok a lenti tábla szerint3. - 14. járatok a lenti tábla szerint3. - 14. járatok a lenti tábla szerint3. - 14. járatok a lenti tábla szerint3. - 14. járatok a lenti tábla szerint

 

1. Út Kemping – Fő tér irány

Indulások135791113151719
Kemping8:3010:0011:30
13:10
14:40
16:20
18:00
19:30
21:00
22:15

Magistern8:3710:07
11:37
13:17
14:47
16:27
18:07
19:37
21:07
22:22
Panoráma Hotel8:4210:12
11:42
13:22
14:52
16:32
18:12
19:42
21:12
22:27
Balaton Hotel8:4710:17
11:47
13:27
14:57
16:37
18:17
19:47
21:17
22:32
Hajóállomás9:0010:30
12:10
13:40
15:20
17:00
18:30
20:00
------------
Főtér9:1510:4512:2513:5515:3517:1518:4520:1521:3022:45

2. Út Fő tér – Kemping irány

Indulások2468101214161820
Fő tér9:2010:5012:3014:00
15:40
17:20
18:50
20:20
21:35
22:50

Balaton Hotel9:3011:00
12:4014:10
15:50
17:30
19:00
20:30
21:45
23:00

Panoráma Hotel9:3811:08
12:48
14:18
15:58
17:38
19:08
20:38
21:53
23:08

Magistern9:4511:15
12:55
14:25
16:05
17:45
19:15
20:45
22:00
23:15
Kemping09:5511:25
13:05
14:35
16:15
17:55
19:25
20:55
22:10
23:25

Felhívjuk utasaink figyelmét, hogy 2018-től cégünk üzemelteti a siófoki kisvonatot – Talizmán City -t.
A Májusi időszakban a hajójeggyel rendelkezők ingyenesen vagy kedvezménnyel vehetik igénybe a Kisvonatot egy útra.
A hajójegy a Talizmán City kisvonaton is megvásárolható.
A kuponnal és voucherrel rendelkező utasok kedvezményesen vásárolhatják meg a jegyet rá.
A Fő térről a Hajóállomásra út a főszezon idején is ingyenes marad előre láthatólag!

 

 

Siófoki programjaink hajójegy árai és igénybe vehető kedvezmények:

 


 

Ez is érdekelhet