Hajómenetrend a Siófokról induló Talizmán yacht időpontjaival – 2018.

 

Az ONLINE helyfoglalás ebben az időszakban még nem üzemel, járatainkra előszezonban nem szükséges a FOGLALÁS.

 

Talizmán kalóz és sétahajó menetrend

Speed boat adrenalin túrák menetrend

Talizmán City kisvonat menetrend

 

 Az új programokról tájékozódjon !

A Talizmán kalózhajó mindig a hajóállomás 8-as állásáról indul, csak a Talizmán fedélzetén fut az interaktív kalóz gyerekprogram.

A főszezonban kettő hajó közlekedik : Talizmán II és a Talizmán III.
Mindkét hajó fedélzetén azonosak a szolgáltatások és a program.

 

 

☠: közlekedik gyerekprogrammal és kalóz show a fedélzeten

K: kuponnal és akciós jegyekkel is igénybe vehető

Talizmán kalózhajó indulási időpontok Siófokról:

Kedves Utasaink, a Talizmán Kalóz hajó menetrendi járatai júniusig csak hétvégente elérhetőek.

 

Talizmán Yacht II – Spanyol hajó  indulási időpontok – Siófoki hajókirándulások:

Előszezonban az Ön kívánságára is elindítjuk járatunkat, jelentkezzen be, mi pedig intézzük a hajót!
☠ Indulások ☠06.18


Hétfő

06.19


Kedd

06.20


Szerda

06.21


Csütörtök

06.22


Péntek

06.23


Szombat

06.24


Vasárnap

9:45Időjárás függőek a járataink!
11:00KKKKKKK
12:15KKKKKKK
13:45KKKKKK
15:00KKKKKK
16:15KKKKKKK
17:30KKKKKKK
18:45KKKKKK
20:00Naplemente túraNaplemente túraNaplemente túraNaplemente túraNaplemente túraNaplemente túraNaplemente túra
21:30Disco Hajó
Minden hétvégén menetrend szerint közlekedünk a kalóz programmal a fedélzeten.
 
☠ Indulások ☠06.25


Hétfő

06.26


Kedd

06.27


Szerda

06.28


Csütörök

06.29


Péntek

06.30


Szombat

07.01


Vasárnap

9:45
11:00  K KKK K K K
12:15K KKK K  K K
13:45 K KKK K K K
15:00K  KKK K K K
16:15 K  KKK K K K
17:30 K K K K K K
18:45Naplemete túraNaplemete túraNaplemete túra
20:00Disco Hajó
21:30

Talizmán III – Juditta menetrend:

Főszezonban közlekedik csak.

Hajóink fedélzetén különböző programok futnak:

 

Sétahajózás

Kalóz-show és gyerekprogram

Audio Guide vezetett túra

Fürdőzés a Balaton közepén

Naplemente túra

Disco hajó

Adrenalin motorcsónakos száguldás

 

Felhívjuk utasaink figyelmét, hogy 2018-től cégünk üzemelteti a siófoki kisvonatot – Talizmán City -t.
A májusi időszakban a hajójeggyel rendelkezők ingyenesen – kedvezményesen vehetik igénybe a Kisvonatot egy útra.
A hajójegy a Talizmán City kisvonaton is megvásárolható.
A kuponnal és voucherrel rendelkező utasok kedvezményesen vásárolhatják meg a jegyet rá.
További információk a Kisvonatot – ról és a menetrendről.

 

Adrenalin túrák

Gyorsjáratú motorcsónakjainkkal adrenalin hajójáratokat indítunk.

A május 1. hosszú hétvégén indítjuk el az első járatokat. Érdeklődni 1-2 nappal érdemes.

 

Balatonfüred, Tihany, Fonyód és Badacsony kikötőkből nem indítunk menetrendi járatokat, csak külön hajóbérlésre van lehetőség. Balatonfüredi hajókirándulásokról, az ezzel kapcsolatos információkról és hajójáratainkról érdeklődhet a megadott elérhetőségeinken.

 

Talizmán City – kisvonat menetrend

Június 16-tól minden nap közlekedik a vonat a

Dátum06.18 Hétfő06.19. Kedd06.20. - Szerda06.21. Csütörtök06.22. Péntek06.23. Szombat06.24. Vasárnap06.25. Hétfő06.26. Kedd06.27. Szerda06.28 Csütörtök06.29 Péntek06.30. Szombat07.01. Vasárnap
Kimaradó járat számok csoport miatt:1;2;
19;20
1;2;
19;20
1;2;
19;20
1;
19;20
1;2;3;4;8;9;
19;20

19;20

19;20

19;20

19;20
7;8;13;
19;20
14;18;
19;20

19;20

19;20

19;20

 

1. Út Kemping – Fő tér irány

Indulások135791113151719
Kemping8:3010:0011:30
13:10
14:40
16:20
18:00
19:30
21:00
22:15

Magistern8:3710:07
11:37
13:17
14:47
16:27
18:07
19:37
21:07
22:22
Panoráma Hotel8:4210:12
11:42
13:22
14:52
16:32
18:12
19:42
21:12
22:27
Balaton Hotel8:4710:17
11:47
13:27
14:57
16:37
18:17
19:47
21:17
22:32
Hajóállomás9:0010:30
12:10
13:40
15:20
17:00
18:30
20:00
------------
Főtér9:1510:4512:2513:5515:3517:1518:4520:1521:3022:45

2. Út Fő tér – Kemping irány

Indulások2468101214161820
Fő tér9:2010:5012:3014:00
15:40
17:20
18:50
20:20
21:35
22:50

Balaton Hotel9:3011:00
12:4014:10
15:50
17:30
19:00
20:30
21:45
23:00

Panoráma Hotel9:3811:08
12:48
14:18
15:58
17:38
19:08
20:38
21:53
23:08

Magistern9:4511:15
12:55
14:25
16:05
17:45
19:15
20:45
22:00
23:15
Kemping09:5511:25
13:05
14:35
16:15
17:55
19:25
20:55
22:10
23:25

Felhívjuk utasaink figyelmét, hogy 2018-től cégünk üzemelteti a siófoki kisvonatot – Talizmán City -t.
A Májusi időszakban a hajójeggyel rendelkezők ingyenesen vagy kedvezménnyel vehetik igénybe a Kisvonatot egy útra.
A hajójegy a Talizmán City kisvonaton is megvásárolható.
A kuponnal és voucherrel rendelkező utasok kedvezményesen vásárolhatják meg a jegyet rá.
A Fő térről a Hajóállomásra út a főszezon idején is ingyenes marad előre láthatólag!

 

 

Siófoki programjaink hajójegy árai és igénybe vehető kedvezmények:

 


 

Ez is érdekelhet